  • MPN: 90/060/NV/50
  • Weight: 6.00kg
  • Dimensions: 260.00mm x 50.00mm x 350.00mm
  • SKU: 90/060/NV/50
For 50 or more items, click to quote
The pants are made from 100% cotton D59 fabric, which is flame retardant and acid resistant.