  • MPN: RMRC30450
  • Weight: 11.20g
  • Dimensions: 9.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RMRC30450
  • UPC: 6005721019182
For 30 or more items, click to quote
4.50mm standard metal carded