Ball Lok Cable Ties Grade 316 Stainless Steel 4.6x350mm x100 p/box / BT6BUNC046-0350
R 340.00
Ex VAT: R 295.65
  • Stock: 10
  • MPN: BT6BUNC046-0350
  • Weight: 0.45kg
  • Dimensions: 350.00mm x 100.00mm x 30.00mm
  • SKU: BT6BUNC046-0350
For 50 or more items, click to quote
• Loop tensile strength available up to 2040 N (459 lbs)
• Sizes from 4.6 mm to 15.0 mm wide in various lengths are available