  • MPN: HPWR25008
  • Weight: 20.00kg
  • Dimensions: 37.00cm x 35.00cm x 91.50cm
  • SKU: HPWR25008
  • UPC: 6925582124545
High Pressure Washer
Features and Benefits
Voltage: 220 - 240 V ~ 50 Hz
Input power: 2,500 W
Max pressure: 160 Bar (2,300 psi)