  • MPN: MILSTAP3-10
  • Weight: 0.09kg
  • Dimensions: 88.00mm x 82.00mm x 13.00mm
  • SKU: MILSTAP3-10
  • UPC: 8901057901017
For 30 or more items, click to quote
Miles™ 22 Gauge Staples No.3
10 mm Staples - 11.40 mm Crown
Cat no: MILSTAP3-10
Description Specification
Type Galvanised JT21
Gauge 22 Ga
Leg Length 10 mm
Crown 11,40 mm