  • MPN: T SQ02150C
  • Weight: 0.04kg
  • Dimensions: 36.00mm x 146.00mm x 146.00mm
  • SKU: T SQ02150C
  • UPC: 6009515826680
For 30 or more items, click to quote
Robertson square recess bit
Robertson Tip #: 2
Hex shank: 6.35mm (1/4')
Length:
150mm
Packaging: Carded 1
Carded sizes available:
25mm (Carded 2):