  • MPN: T PH02150C
  • Weight: 0.04kg
  • Dimensions: 30.00mm x 138.00mm x 138.00mm
  • SKU: T PH02150C
  • UPC: 6009515803483
For 30 or more items, click to quote
Phillips bit
Phillips Tip #: 2
Hex shank: 6.35mm (1/4')
Length:
150mm
Packaging: Carded 1
Application:
The shank is compatible with the Snap-it! quick change connectors:
  • TZ AC33A - Snap-it! Quick change connector
  • TZ AC33B - Snap-it! Quick change connector
Carded sizes available:
25mm (Carded 2)