  • MPN: GAV5000-3
  • Weight: 0.50kg
  • Dimensions: 500.00mm x 100.00mm x 30.00mm
  • SKU: GAV5000-3
  • UPC: 6009515896447
For 50 or more items, click to quote
PROFESSIONAL BLOW GUN 500MM
Write a review
Bad Good
Tags: Brand GAV
GAV Air Blow Gun Duster 150mm Nozzle Bulk
Out Of Stock
AIR BLOW GUN DUSTER 150MM NOZZLE BULK....
R 290.00
Ex VAT:R 252.17
GAV Professional Blow Gun 150mm
-31 %
PROFESSIONAL BLOW GUN 150MM....
R 401.06 R 585.00
Ex VAT:R 348.75
GAV Professional Blow Gun 300mm
-29 %
PROFESSIONAL BLOW GUN 300MM....
R 516.06 R 731.00
AIR BLOW GUN WITH LONG NOZZLE + ACC KIT FOR 60AP X15....
R 4,480.00
AIR BLOW GUN DUSTER 800MM NOZZLE IN BLISTER....
AIR BLOW GUN DUSTER 500MM NOZZLE IN BLISTER....
POL HIGH PRESSURE HOSE 8MM IDX12MM OD 50M BLUE....
POL HIGH PRESSURE HOSE 6MM IDX12MM OD 10M KIT BLUE....
POL HIGH PRESSURE HOSE 10MM ID X14.5MM OD 50M BLUE....
POL HIGH PRESSURE HOSE 10MM ID X14.5MM OD 10M KIT BLUE....
POL HIGH PRESSURE HOSE 8MM ID X12MM OD 10M KIT BLUE....