  • MPN: ALP121065
  • Weight: 0.06kg
  • Dimensions: 350.00mm x 6.50mm x 6.50mm
  • SKU: ALP121065
  • UPC: 9002740103615
DRILLS FOR METAL
HSS Extra Long Series - HSS SUPER - 6,5 mm Ø
ALP121065 6,5 mm 6,5 mm 235 mm 350 mm
ALPEN SPRINT MASTER 6.2MM DIN 338 1/PACK....
R 43.00
Ex VAT:R 37.39
ALPEN SPRINT MASTER 3.8MM DIN 338 1/PACK....
R 27.00
Ex VAT:R 23.48
HSS SUPER 27MM MORSE TAPER 3 SHANK....
HSS SUPER 24MM MORSE TAPER 3 SHANK....
ALPEN Hardox Hss-eco8 Drill Bit 14.00mm
-8 %
HARDOX HSS-ECO8 DRILL BIT 14.00MM....
R 1,277.94 R 1,387.00
//FORCE X SDS-PLUS HAMMER DRILL BITS, 4 CUTTING EDGES Size: &o/; 5/6 x 110 mm &o/; 6/8/10/12 x 160 mm &o/; 6/8/10 x 210 mm &o/; 8/10/12/14 x..