  • MPN: ALP21606
  • Weight: 0.04kg
  • Dimensions: 325.00mm x 45.00mm x 3.00mm
  • SKU: ALP21606
  • UPC: 9002740584551
For 30 or more items, click to quote
//HOLZ AUGER WOOD DRILL BITS
Size: ø 6.0 x 235/160 mm
Size
ALP21606 6.0 mm 235 mm 160 mm
Packaged: Qty 1
Alpen HSS PZ-Cobalt series specifications
TorkCraft - Scotch Eye Auger Bit Size: 10.0 x 400 mm Shank: Scotched Eye Application: An auger handl..
R 227.00
Ex VAT:R 197.39
TorkCraft - Scotch Eye Auger Bit Size: 12.0 x 400 mm Shank: Scotched Eye Application: An auger handl..
R 239.00
Ex VAT:R 207.83
TorkCraft - Scotch Eye Auger Bit Size: 16.0 x 400 mm Shank: Scotched Eye Application: An auger handl..
TorkCraft - Scotch Eye Auger Bit Size: 13.0 x 400 mm Shank: Scotched Eye Application: An auger handl..
TorkCraft - Scotch Eye Auger Bit Size: 8.0 x 400 mm Shank: Scotched Eye Application: An auger handle..
TorkCraft - Scotch Eye Auger Bit Size: 14.0 x 400 mm Shank: Scotched Eye Application: An auger handl..