  • MPN: ALP6550035
  • Weight: 0.01kg
  • Dimensions: 165.00mm x 40.00mm x 3.00mm
  • SKU: ALP6550035
  • UPC: 9002741303496
For 30 or more items, click to quote
HSS COBALT GRIP 3,5 PLW
Write a review
Bad Good
Tags: Brand ALPEN
ALPEN Cobalt Drill Short Bulk 5.00mm
-11 %