  • MPN: HRC0523007
  • Weight: 0.05kg
  • Dimensions: 23.00cm x 4.50cm x 4.50cm
  • SKU: HRC0523007
  • UPC: 6925582107005
For 30 or more items, click to quote
P/ROLL REFIL (IW)ACR 230MM
Write a review
Bad Good
HAMMER URETHANE 38MM 1 1/2' FACE DIAM. HICK. WOOD HANDLE....
Bench Grinding Wheel Features and Benefits Abrasive wheel size: 150 x 12.7 x 20 mm Diameter: 150 mm Arbor: 12.7 mm Thickness: 20 mm Abrasive whe..
Auto Air Compressor Features and Benefits Voltage: 12 V Current: 10 A Max pressure: 140 PSI/10 Bar Max air flow: 35 L/min Integrated work light...