  • MPN: ALP9540125
  • Weight: 0.04kg
  • Dimensions: 172.00mm x 58.00mm x 58.00mm
  • SKU: ALP9540125
  • UPC: 9002741207428
For 30 or more items, click to quote
//HSS PRO JOBBER DRILLS BITS, SPLIT POINT
Size: ø 12.5 x 151/101 mm
Grind
ALP9540125 12.5 mm 151 mm 101 mm 135°
Alpen Pro Drill Bits
ALPEN SPRINT MASTER 3.8MM DIN 338 1/PACK....
R 27.00
Ex VAT:R 23.48
ALPEN Hardox Hss-eco8 Drill Bit 14.00mm
-8 %
HARDOX HSS-ECO8 DRILL BIT 14.00MM....
R 1,277.94 R 1,387.00
Ex VAT:R 1,111.25
HSS SUPER 24MM MORSE TAPER 3 SHANK....
R 1,987.00
HSS SUPER 27MM MORSE TAPER 3 SHANK....
ALPEN SPRINT MASTER 6.2MM DIN 338 1/PACK....
//FORCE X SDS-PLUS HAMMER DRILL BITS, 4 CUTTING EDGES Size: &o/; 5/6 x 110 mm &o/; 6/8/10/12 x 160 mm &o/; 6/8/10 x 210 mm &o/; 8/10/12/14 x..