  • MPN: ALP655005
  • Weight: 0.05kg
  • Dimensions: 86.00mm x 5.00mm x 5.00mm
  • SKU: ALP655005
  • UPC: 9002741303458
For 30 or more items, click to quote
HSS COBALT 5,0 PLW GRIP 3-SIDED
Write a review
Bad Good
Tags: Brand ALPEN
ALPEN SPRINT MAST LADIES NAVY COTTON BLUE LARGE....
ALPEN Base Ball Blue Cap Adjustable (one Size Fits All)
Out Of Stock
KERAMO BETON EXTREME 6MM 2 PIECE Details: 2-pcs. Plastic cassette Art.-Nr. 00 003000621 00 ..