  • MPN: AB22300B
  • Weight: 0.35kg
  • Dimensions: 300.00mm x 20.00mm x 20.00mm
  • SKU: AB22300B
  • UPC: 6009515809454
For 30 or more items, click to quote
TorkCraft - Auger Bit
Diameter: 22 mm
Length: 300 mm