  • MPN: T PZ02150B
  • Weight: 0.04kg
  • Dimensions: 160.00mm x 6.00mm x 6.00mm
  • SKU: T PZ02150B
  • UPC: 6009515831363
For 20 or more items, click to quote
Pozidrive bit
Pozidrive Tip #: 2
Hex shank: 6.35mm (1/4')
Length:
150mm
Packaging: Bulk
Application:
The shank is compatible with the Snap-it! quick change connectors:
  • TZ AC33A - Snap-it! Quick change connector
  • TZ AC33B - Snap-it! Quick change connector
Bulk sizes available:
25mm: