  • MPN: HSDT1408
  • Weight: 0.02kg
  • Dimensions: 20.00cm x 5.00cm x 3.00cm
  • SKU: HSDT1408
  • UPC: 6925582114911
For 30 or more items, click to quote
Test Pencil
Features and Benefits
Test Voltage: AC 100 - 500 V
Slotted size: 3 x 140 mm
Packed by plastic hanger.
Ex VAT:R 80.00
TORK CRAFT Socket Adaptor 3/8\'m Sq X 50mm 1/4\'m Hex Shank Bulk
Out Of Stock
Socket adaptor For socket: 3/8' Length: 50mm Shank: 1/4' Hex Packaging: Bulk Application: The square adaptor features a hex in..
R 47.00
Ex VAT:R 40.87
Robertson screwdriver Robertson Tip #: 2 Length: 100mm Application: The screwdriver is designed to be ergonomic and wear resistant..
Pipe & Tube Cutter Cutting range: &O/;6 - 35mm OD (1/4" - 13/8") This versatile Pipe & Tube Cutter effortlessly handles a wide ran..
Screwdriver bit set - HEX (Allenkey) 8 Piece Sizes 1,5mm up to 6mm Specifications: High grade alloy steel Rust resistant..
Pipe & Tube Cutter Cutting range: &O/;3 - 30mm OD (1/8" - 13/16") This versatile Pipe & Tube Cutter effortlessly handles a wide ra..