  • MPN: HPTW200N1
  • Weight: 2.00kg
  • Dimensions: 55.00cm x 7.20cm x 8.60cm
  • SKU: HPTW200N1
  • UPC: 6941640139894
Torque Wrench
Features and Benefits
Size: 1/2"
Length: 530 mm
Torque range: 40 - 200Nm
Tolerance of torque ±4%
Material: Cr-V + Cr-Mo
Easy torque-adjusting design.
Packed by BMC.
Ex VAT:R 215.65
KNIFE FOLDABLE UTILITY RED WITH G10 MATERIAL HANDLE AND BELT CLIP....
R 310.00
Ex VAT:R 269.57
TORK CRAFT Multitool Silver Mini With Led Light With Nylon Pouch In Blister
Out Of Stock
TorkCraft - 5 in 1 Survival Knife Outdoor | Gardening | Emergency | Survival Application: The TorkCraft 5 in 1 Tacti..