  • MPN: HHAS15400
  • Weight: 0.37kg
  • Dimensions: 50.00cm x 14.50cm x 3.30cm
  • SKU: HHAS15400
  • UPC: 6941640161277
For 30 or more items, click to quote
Size: 16" (400 mm), Thickness: 0.9 mm, 7TPI, Material: 65Mn, Extra sharp teeth, Teeth protector, Heat treatment, Packed by paper card.
Features and Benefits
Size: 16" (400 mm)
Thickness: 0.9 mm