  • MPN: TC534190
  • Weight: 0.26kg
  • Dimensions: 256.00mm x 92.00mm x 27.00mm
  • SKU: TC534190
  • UPC: 6009515854416
For 30 or more items, click to quote
SIDE / DIAGONAL CUTTER 190MM PLIERS
View the Leaflet:
Plier Diagonal Cutter STANLEY 180mm Stht84108-8
Out Of Stock
R 193.00
Ex VAT:R 167.83
PLIER MARATHON DIAGONAL CUTTING 200mm M25....
R 82.00
Ex VAT:R 71.30
Sanding disc with hook and loop For use with random orbital sanders. SIZE: &o/;125mm GRIT: P120 ABRASIVE: Aluminium oxide HOLES: No Appl..
Sanding disc with hook and loop For use with random orbital sanders. SIZE: &o/;125mm GRIT: P80 ABRASIVE: Aluminium oxide HOLES: No Appli..
Sanding disc with hook and loop For use with random orbital sanders. SIZE: &o/;125mm GRIT: P180 ABRASIVE: Aluminium oxide HOLES: No Appl..