  • MPN: AC995-007-01
  • Weight: 1.00kg
  • Dimensions: 270.00mm x 64.00mm x 10.00mm
  • SKU: AC995-007-01
  • UPC: 6009515902797
For 10 or more items, click to quote
SCRIBER 167MM HARDEND TIP NICKLEL PLATED
Write a review
Bad Good
Tags: Brand ACCUD
Hook Shaped Scriber with hardened tips SERIES 995 A scriber is a hand tool used in metalworking, woodworking, and ot..
R 122.00
Ex VAT:R 106.09
5PC SQUARE SET - 3PC SQUARE 1PC SCRIBER 1PC STRAIGHT EDGE 100MM....
R 3,317.00
Ex VAT:R 2,884.35
2PC MEASURING TOOL SET 25MM DIAL INDICATOR WITH MAGNETIC STAND....
SCRIBER PEN 146MM CARBIDE TIP NICKEL PLATED WITH POCKET CLIP....
ACCUD Dig. Caliper 300mm 0.03mm Acc. Metal Cover S/steel 0.01mm Res.
Out Of Stock
Digital Caliper with Metal Cover 300mm | &+mn;0.03 Accuracy 111 This digital caliper with metal cover is a precision measuring..
Height Gauge Accessory SERIES 180 Technical Specifications....
Digital Caliper with Metal Cover 200mm | &+mn;0.03 Accuracy 111 This digital caliper with metal cover is a precision measuring..
Digital Caliper with Metal Cover 150mm | &+mn;0.03 Accuracy 111 This digital caliper with metal cover is a precision measuring..