  • MPN: SG AS1001P-15
  • Weight: 0.00kg
  • Dimensions: 35.00mm x 35.00mm x 1.00mm
  • SKU: SG AS1001P-15
  • UPC: 6009515881436
For 50 or more items, click to quote
FLUID CAP WASHER FOR AS1001P SPRAY GUN
Write a review
Bad Good
Hose reel 15m x 9.5mm Polyurethane hose, wall mounted Retractable air hose reel in plastic casing able to swivel on a wall mount. The hose..
R 2,208.00
Ex VAT:R 1,920.00
Hose reel 30m x 8mm Polyurethane hose, portable 30m retractable air hose reel that is portable. The hose is quickly and properly reeled up..
R 4,657.00
Ex VAT:R 4,049.57
PTFE Thread Seal Tape - 5/Pack Length: 10m Width: 12mm Thickness: 0.075mm (&+mn;0.015mm) Qty: 5 Thread seal tape is a film tape..
AIRCRAFT Magnetic Hook For G/feed Spray Gun & Tool Heavy Duty
-28 %
Magnetic Hook For G/feed Spray Gun & Tool Heavy Duty   • 4.5kg holding capacity • Heavy duty magnet will adhere to any ferrous surface • 50mm ..
R 70.44 R 98.00
AIRCRAFT Ptfe Tape 12mmx0.075mmx10m Roll Bulk
-37 %
PTFE Thread Seal Tape Length: 10m Width: 12mm Thickness: 0.075mm (&+mn;0.015mm) Thread seal tape is a film tape commonly used in ..