  • MPN: ALP9540102
  • Weight: 0.04kg
  • Dimensions: 6.00mm x 58.00mm x 58.00mm
  • SKU: ALP9540102
  • UPC: 9002741207374
For 30 or more items, click to quote
//HSS PRO JOBBER DRILLS BITS, SPLIT POINT
Size: ø 10.2 x 133/87 mm
Grind
ALP9540102 10.2 mm 133 mm 87 mm 135°
Alpen Pro Drill Bits
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 4,9 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..
R 29.00
Ex VAT:R 25.22
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 5,1 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..
R 31.00
Ex VAT:R 26.96
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 4,6 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 4,8 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 5,0 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 4,7 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..