  • MPN: ALP6710130
  • Weight: 0.09kg
  • Dimensions: 252.00mm x 15.00mm x 39.00mm
  • SKU: ALP6710130
  • UPC: 9002741643097
For 20 or more items, click to quote
TIMBER TWIST 13.0MM WOOD DRILL BIT SLEEVED
Write a review
Bad Good
Download the Leaflet:
View the Leaflet:
Tags: Brand ALPEN
ALPEN BASE BALL BLUE CAP ADJUSTABLE (ONE SIZE FITS ALL)....
R 154.00
Ex VAT:R 133.91
ALPEN SPRINT MAST LADIES NAVY COTTON BLUE LARGE....
ALPEN SPRINT MAST LADIES NAVY COTTON BLUE X-LARGE....
KERAMO BETON EXTREME 6MM 2 PIECE Details: 2-pcs. Plastic cassette Art.-Nr. 00 003000621 00 ..