  • MPN: HCHD44-47
  • Weight: 0.74kg
  • Dimensions: 250.00mm x 205.00mm x 44.00mm
  • SKU: HCHD44-47
  • UPC: 6009515860547
For 30 or more items, click to quote
HOSE CLAMP H/DUTY 44-47 BULK
Write a review
Bad Good
Download the Leaflet:
View the Leaflet:
Download the Specification sheet:
View the Specification sheet:
TorkCraft - Mandrel for Tungsten Grit Hole Saws For sizes: 16 - 30mm Pilot Drill: 6.35mm Shank: 3/8 HEX Application: The T..
Ex VAT:R 2,634.78
TorkCraft - Dry Use Diamond Polishing Pad Grit: #100 Application: The Tork Craft Dry use diamond polish pads 100mm i..