  • MPN: X223ABP1-E2
  • Weight: 0.02kg
  • Dimensions: 76.00mm x 72.00mm x 72.00mm
  • SKU: X223ABP1-E2
  • UPC: 8888021300079
For 20 or more items, click to quote
Energizer® CR223 Lithium Photo Battery Carded | 1-Pack
  • Holds power for up to 10 years in storage
  • Type: Lithium
  • Replacement for: 223A, 5024LC, CR-P2, CRP2, DL223, EL223
ENERGIZER MAXPLUS AAA - 6PACK 4+2 FREE (MOQ 12)....
Energizer - 3V Lithium Coin Battery 4-Pack Voltage:  3V Qty:  4 Pack Application: Energizer® offers a full range of long-lasti..