  • MPN: ALP6710100
  • Weight: 0.05kg
  • Dimensions: 217.00mm x 10.00mm x 39.00mm
  • SKU: ALP6710100
  • UPC: 9002741643035
For 30 or more items, click to quote
TIMBER TWIST 10.0MM WOOD DRILL BIT SLEEVED
Tags: Brand ALPEN
KERAMO BETON EXTREME 6MM 2 PIECE Details: 2-pcs. Plastic cassette Art.-Nr. 00 003000621 00 ..