  • MPN: HHAS08500
  • Weight: 0.45kg
  • Dimensions: 63.00cm x 16.00cm x 3.00cm
  • SKU: HHAS08500
  • UPC: 6928073673232
For 30 or more items, click to quote
Size: 20" (500 mm), Thickness: 0.9 mm, 7TPI, Material: 65Mn, Extra sharp teeth, Teeth protector, Heat treatment, Packed by colour sleeve.
Features and Benefits
Size: 20" (500 mm)
Thickness: 0.9 mm
7TPI
Material: 65Mn
Extra sharp teeth
Teeth protector
Heat treatment
Packed by colour sleeve.
Ex VAT:R 2,886.09
FIXMAN 12-PC 1/2' DR. SOCKET & RATCHET SET....
FIXMAN 26 Piece Socket Set 1/2\' 8 - 25 27 30 &32mm
Out Of Stock
FIXMAN HACK SAW 300MM TAPERED FRAME....