  • MPN: T PH02150B
  • Weight: 0.04kg
  • Dimensions: 150.00mm x 6.00mm x 6.00mm
  • SKU: T PH02150B
  • UPC: 6009515831318
For 30 or more items, click to quote
Phillips bit
Phillips Tip #: 2
Hex shank: 6.35mm (1/4')
Length:
150mm