  • MPN: T PHDW050-1
  • Weight: 0.02kg
  • Dimensions: 134.00mm x 47.00mm x 16.00mm
  • SKU: T PHDW050-1
  • UPC: 6009515865504
For 30 or more items, click to quote
PHILIPS NO.2 X 50MM DRYWALL BIT POUCH
Ex VAT:R 80.00
SOCKET ADAPTER 100MM UNIVERSAL 1/4' 1/4 SQ M 1/4 HEX M CARDED....
Compounding sponge Pattern: Standard Density: Soft Colour: Yellow Diameter: &O/;200mm Thread/Hook & Loop: Hook & Loop  Application: The c..
Adaptor for a polisher Thread: M14 Male -  &O/;8mm spindle Application: The adaptor is used to connect a drill with a 3 jaw chuck to a M14 poli..